Dziś odcinek 2. z zapisu naszego lipcowego spotkania, podczas którego omówiliśmy szeroko zagadnienia, wyzwania i korzyści związane z zatrudnieniem pracowników z niepełnosprawnością.

Nie ma co ukrywać - Polska jest w skali Europy na końcu, jeśli chodzi o zatrudnienie osób z niepełnosprawnością. W tym odcinku próbowaliśmy odpowiedzieć, jak to jest, że brakuje nam setek tysięcy pracowników, a jednocześnie nie sięgamy do niszy pracowników, jaką są osoby z niepełnosprawnością?

Rynek pracy osób z niepełnosprawnościami się zmienia. Stanowiska pracy dla osób z niepełnosprawnością to już nie tylko ochrona i sprzątanie.

Lecz jeśli nie to – to co?

  • Jakie są trendy?
  • Czy zmienia się postrzeganie pracowników z niepełnosprawnością?
  • Gdzie aplikują osoby z niepełnosprawnością?

O tym w kolejnym odcinku - zapraszamy do oglądania.

Dziękujemy za odzew pod naszym poprzednim odcinkiem – dzięki temu widzimy, jak ważny jest to temat. Zachęcamy teraz również do polubień, komentowania i dzielenia się Waszymi doświadczeniami!

 

#niepelnosprawność #OtwartyRynekPracy #KordoEdukacja #H2H

 

Przyjmę do pracy osobę z niepełnosprawnością. Czy aby na pewno?

12 sierpnia 2019
  1. pl
  2. en

>>emoji<<

© Copyright 2018 Kordo Marcin Babiak.
    Wszystkie prawa zastrzeżone.

Administratorem danych osobowych jest Kordo Marcin Babiak z siedzibą przy ul. Topolowej 6, 05-504 Korzeniówka. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji szkoleń (w przypadku uzyskania ich na potrzeby szkolenia) oraz marketingu usług Kordo Marcin Babiak (w przypadku uzyskania ich poprzez formularz kontaktowy w tej witrynie internetowej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich usunięcia oraz ich poprawiania. Państwa dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Polityka prywatności dostępna jest tutaj.

Skontaktuj się z nami

  1. pl
  2. en