>>emoji<<

© Copyright 2018 Kordo Marcin Babiak.
    Wszystkie prawa zastrzeżone.

Administratorem danych osobowych jest Kordo Marcin Babiak z siedzibą przy ul. Topolowej 6, 05-504 Korzeniówka. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji szkoleń (w przypadku uzyskania ich na potrzeby szkolenia) oraz marketingu usług Kordo Marcin Babiak (w przypadku uzyskania ich poprzez formularz kontaktowy w tej witrynie internetowej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich usunięcia oraz ich poprawiania. Państwa dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Polityka prywatności dostępna jest tutaj.

Skontaktuj się z nami

Dane firmy - właściciela marki

"Kordo Edukacja":

 

Kordo Marcin Babiak,

Topolowa 6

05504 Korzeniówka
 

NIP: 955-106-92-97

REGON: 811793613

 

Numer VAT:  

PL 9551069297

Rachunek bankowy:
12 2530 0008 2068 1048 5230 0001

 

 

 

Prowadzimy szkolenia z umiejętności miękkich, zarządzania ludźmi, budowania zespołów, efektywnej komunikacji, technik sprzedaży. Prowadzimy również indywidualne szkolenia mentoringowe, przygotowując do roli managera lub doradzając obecnym managerom w bieżącej pracy i dalszym rozwoju.

Konstruując szkolenia opieramy się o wiedzę i doświadczenie trenerów oraz podpieramy przykładami z rzeczywistych sytuacji z Polski.


Specjalizujemy się w szkoleniach:

  • dla kadry kierowniczej
  • dla pracowników sprzedaży
  • z umiejętności interpersonalnych
  • z obsługi programów komputerowych

 

Nasz zespół składa się z trenerów mających wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne. To doświadczenie praktyczne - zwłaszcza z zakresu zarządzania czy sprzedaży - pozwala nam szybko zbudować doskonały kontakt z uczestnikami.

Znajomość różnych branż (ITC, FMCG, HoReCa, Retail itd.) pozwala nam odnieść się do potrzeb Klientów w sposób dopasowany do ich specyfiki.

Usługi edukacyjne projektujemy w oparciu o rzeczywiste potrzeby i problemy Klientów – zawsze przed rozpoczęciem szkolenia spotykamy się i poznajemy jaki problem chce rozwiązać nasz Klient. Dzięki temu szkolenia trafiają dokładnie w sedno potrzeb, są ciekawe i przykuwają uwagę uczestników od pierwszej minuty aż do końca.

 

Kładziemy duży nacisk na zaangażowanie słuchaczy. Staramy się, aby wiedza była przekazywana w sposób interesujący dla odbiorcy. Dlatego stosujemy dyskusję moderowaną, podajemy przykłady z doświadczenia biznesowego, bardzo często także przykłady z życia danej organizacji, z której pochodzą uczestnicy szkolenia.

 

Prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski (głównie w Warszawie).
 

Magdalena Błądek - coach


Magda jest ekspertką branży nieruchomości komercyjnych z 15-letnim doświadczeniem zawodowym w tym obszarze. Szczególnie interesuje ją rozwój osobisty i praca z młodymi managerami i specjalistami.

Jest mentorem i coachem oraz członkinią prestiżowych organizacji RICS i CCIM.

 

Jako wieloletnia zawodniczka drużyny piłki siatkowej kobiet stawia na budowanie zespołów i siłę współpracy.

 

Witold Kulczycki - mentor

 

Jest coachem i mentorem z 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu polskimi firmami i międzynarodowymi korporacjami (na pozycjach CFO, COO, CEO) oraz w rozwoju managerów średniego i wysokiego szczebla.

 

Specjalizuje się we wspieraniu managerów i przedsiębiorców w osiąganiu ich celów biznesowych, kierowaniu ludźmi, budowaniu kultury organizacyjnej opartej na wartościach. Pomaga im w przeprowadzaniu zespołów przez zmiany, w pracy z trudnymi charakterami i rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych. Wspomaga osoby z wypaleniem zawodowym, obniżoną motywacją, niepewne co do kierunku dalszego rozwoju kariery.

 

W swojej pracy mentoringowej czerpie z własnych doświadczeń, kryzysów i pytań, na które sam szukał odpowiedzi, kiedy przez ponad dwie dekady brał udział w budowaniu ramienia finansowego Mercedes-Benz w Polsce – od zera do miliardowych obrotów. W 2018 roku, dzięki głosom pracowników sukcesy finansowe firm, którymi zarządzał, zostały ukoronowane 1. miejscem w polskim rankingu Great Place to Work.

 

W 2018 roku odszedł ze świata korporacji, żeby realizować swoją misję i wspierać top managerów w osiąganiu ich celów zawodowych i osobistych, pomagać im zrozumieć innych, ale również, a może przede wszystkim, siebie.

 

Marcin Kalkhoff - mentor

 

Ekspert z obszaru marketingu, strategicznego kreowania i zarządzania marką. Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim i SWPS. Twórca i Partner marketingowej kancelarii audytorskiej BrandAuditors, współtwórca Klubu Strategów Marketingu oraz współautor książki „Po prostu strategia. Instrukcja budowy i obsługi silnej marki”. Współpracuje z firmami z wielu sektorów: internet i media, FMCG, bankowość, ubezpieczenia, IT, telekomunikacja, opieka zdrowotna. Tworzył strategie marek i komunikacji, m.in.: dla Medicover, Ramy, Knorra, Absolut Vodka, Bakallandu, Jacka Daniel’sa, Chipity, Ibupromu, Tchibo, czy Tymbarku.

Jego wykształcenie techniczne oraz humanistyczne doświadczenie pozwalają połączyć digitalowe aktywności marki z psychologiczną perswazyjnością komunikacji.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołów projektowych i stałych.

Rozumie i potrafi wykorzystać na korzyść marki zjawiska społeczne i gospodarcze.

https://www.linkedin.com/in/kalkhoff/ 

Mariusz Kunda - mentor

 

Prawnik, MBA. Podyplomowe studia marketingu.

Zrealizował procesy restrukturyzacji i optymalizacji w Bakalland, Praxair, Agros Fortuna, Pliva, czy Mieszko.

Zarządzał rekonstrukcją przedsiębiorstw “po-państwowych” oraz integracją operacyjną w wyniku fuzji kapitałowych.

Był członkiem Rady Nadzorczej funduszu MCI S.A.

Zarządzał zmianami. Projektował procesy i systemy zarządzania organizacjami, dokonywał wdrożeń i re-engineeringu.

Specjalizacja: restrukturyzacje, budowanie procesów i struktur, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie zmianą. Fan systemów zarządzania wynikami (np. OKR) i twórca aplikacji HCM.

 

Maciej Trybulec - mentor

 

Maciej jest praktykiem biznesu. Przez ponad 27 lat pracował na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach farmaceutycznych, a przez blisko 8 lat był prezesem Sanofi Pasteur, w tym przez 2 lata również odpowiedzialnym za Ukrainę.

 

Do jego szczególnych zainteresowań należy rozwijanie umiejętności przywódczych, które sprawdzają się w czasach „permanentnej zmiany”, w jakiej się obecnie znajdujemy. Wprowadzony przez niego styl zarządzania przynosił wyjątkowe efekty biznesowe.

 

Ponadto Maciej posiada ponad 25-letnie doświadczenie wprowadzeniu inspirujących wystąpień i prezentacji biznesowych w trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej.

 

Od wielu lat jest trenerem i mentorem, w tych dziedzinach, dla polskich i zagranicznych menedżerów z 17 krajów Europy.

 

Nasz zespół

(alfabetycznie)

 

Marcin Babiak - trener, mentor

 

Ekspert przywództwa, zarządzania oraz transformacji kulturowej i cyfrowej, trener-praktyk, mentor i konsultant.

 

Ma za sobą wieloletnią praktykę menedżerską w takich firmach jak Intel, Apple, Dell, Groupon czy Komputronik.

Na co dzień tworzy i realizuje programy doradcze i szkoleniowe dla firm. Pracuje jako konsultant, trener i coach kadry menedżerskiej. Specjalizuje się w pracy z młodymi liderami, otwartymi na zmiany szefami firm oraz firmami w okresie transformacji.

Doświadczony w pracy w złożonych, międzynarodowych, wielokulturowych i wielojęzycznych organizacjach.