Dane firmy - właściciela marki

"Kordo Edukacja":


Kordo Marcin Babiak,

Topolowa 6

05504 Korzeniówka

NIP: 955-106-92-97

REGON: 811793613


Numer VAT:  

PL 9551069297

Rachunek bankowy: 12 2530 0008 2068 1048 5230 0001


Prowadzimy szkolenia z umiejętności miękkich, zarządzania ludźmi, budowania zespołów, efektywnej komunikacji, technik sprzedaży. Prowadzimy również indywidualne szkolenia mentoringowe, przygotowując do roli managera lub doradzając obecnym managerom w bieżącej pracy i dalszym rozwoju.

Konstruując szkolenia opieramy się o wiedzę i doświadczenie trenerów oraz podpieramy przykładami z rzeczywistych sytuacji z Polski.


Specjalizujemy się w szkoleniach:

  • dla kadry kierowniczej
  • dla pracowników sprzedaży
  • z umiejętności interpersonalnych
  • z obsługi programów komputerowych

 

Nasz zespół składa się z trenerów mających wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne. To doświadczenie praktyczne - zwłaszcza z zakresu zarządzania czy sprzedaży - pozwala nam szybko zbudować doskonały kontakt z uczestnikami.

Znajomość różnych branż (ITC, FMCG, HoReCa, Retail itd.) pozwala nam odnieść się do potrzeb Klientów w sposób dopasowany do ich specyfiki.

Usługi edukacyjne projektujemy w oparciu o rzeczywiste potrzeby i problemy Klientów – zawsze przed rozpoczęciem szkolenia spotykamy się i poznajemy jaki problem chce rozwiązać nasz Klient. Dzięki temu szkolenia trafiają dokładnie w sedno potrzeb, są ciekawe i przykuwają uwagę uczestników od pierwszej minuty aż do końca.

 

Kładziemy duży nacisk na zaangażowanie słuchaczy. Staramy się, aby wiedza była przekazywana w sposób interesujący dla odbiorcy. Dlatego stosujemy dyskusję moderowaną, podajemy przykłady z doświadczenia biznesowego, bardzo często także przykłady z życia danej organizacji, z której pochodzą uczestnicy szkolenia.

 

Prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski (głównie w Warszawie).
 

  1. pl
  2. en

>>emoji<<

© Copyright 2018 Kordo Marcin Babiak.
    Wszystkie prawa zastrzeżone.

Administratorem danych osobowych jest Kordo Marcin Babiak z siedzibą przy ul. Topolowej 6, 05-504 Korzeniówka. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji szkoleń (w przypadku uzyskania ich na potrzeby szkolenia) oraz marketingu usług Kordo Marcin Babiak (w przypadku uzyskania ich poprzez formularz kontaktowy w tej witrynie internetowej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich usunięcia oraz ich poprawiania. Państwa dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Polityka prywatności dostępna jest tutaj.

Skontaktuj się z nami

  1. pl
  2. en