Szkolenie z zasad na LinkedIn i sposobów realizacji celów

(w zależności od potrzeb wizerunek osobisty, społeczność marki, generowanie leadów, zasięgi itd.)

Informacje ogólne

LinkedIn to platforma społecznościowa, która umożliwia budowanie relacji biznesowych, promowanie wizerunku osobistego oraz firmy, generowanie leadów i zasięgów. Dlatego coraz więcej osób i firm decyduje się na aktywną obecność na tej platformie.

Szkolenie z zasad na LinkedIn i sposobów realizacji celów to usługa, która ma na celu przygotowanie uczestników do efektywnego wykorzystywania LinkedIn w celu osiągania określonych celów. Szkolenie może być dostosowane do potrzeb uczestników i skupiać się na różnych aspektach działalności na LinkedIn, takich jak budowanie wizerunku osobistego, rozwijanie społeczności marki, generowanie leadów czy zasięgów.

W ramach szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie wykorzystać funkcjonalności LinkedIn, takie jak tworzenie postów i artykułów, udostępnianie treści, budowanie sieci kontaktów i uczestniczenie w grupach dyskusyjnych. Uczestnicy będą także uczyć się tworzyć i promować wartościowe treści, które przyciągają uwagę potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Szkolenie z zasad na LinkedIn i sposobów realizacji celów to także okazja do nauki technik pozyskiwania leadów i zwiększania zasięgów na platformie. Uczestnicy dowiedzą się, jak używać narzędzi LinkedIn do skutecznego pozyskiwania kontaktów biznesowych i rozwijania społeczności marki.

Podczas szkolenia zostaną również omówione zasady tworzenia profesjonalnego wizerunku osobistego na LinkedIn oraz sposoby na budowanie wartościowych relacji biznesowych. Uczestnicy poznają strategie i techniki, które pozwolą im efektywnie zarządzać swoim profilem na LinkedIn i osiągać zamierzone cele biznesowe.

Szkolenie jest skonstruowane elastycznie i w zależności od wymaganego zakresu może potrwać:

— wersja compact – 1 godzinę (rekomendowane dla formy online, dla zespołów rozproszonych, dla kadry zarządczej lub jako wystąpienia np. na evencie),

— wersja basic – 2-3 godziny,

— wersja premium – 6 godzin (tzw. dzień szkoleniowy).

Informacje organizacyjne

Szkolenie jest przewidziane do realizacji w ciągu 6-7h (tzw. dzień szkoleniowy).
Rekomendujemy rozpoczęcie szkolenia o godz. 9:00 i zakończenie o 16:00

Liczba uczestników nie ma wpływu na cenę, aczkolwiek nie rekomendujemy grup większych niż 20 osób (15 optimum).
Wszystkie szkolenia mogą być realizowane w miejscu wskazanym przez klienta lub zdalnie (w dowolnym, popularnym systemie do wideokonferencji). W przypadku szkoleń poza aglomeracją warszawską do ceny zostanie doliczony koszt podróży.

oto klienci, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować